logo

лазерне видалення татуажу

Втілимо будь-яку вашу фантазію у життя

вул. Лисковська 12/1 (Троєщина) м. Київ
телефон: +38 063 073 10 00
email: yudina.kiev.mk@gmail.com
з 10:00 до 20:00

Часто задаваемые вопросы

На сколько больно удалять татуаж?

Процедура почти безболезненна и эффективна.

Сколько потребуется сеансов?

Сеансов потребуется от трех до семи.

Какой лазер вы используете?

Мы используем современный лазер последнего поколения!

Где вы находитесь?

Мы находимся в городе Киев по улице Лисковская 12/1

Як працює наш салон


Якщо вас цікавить видалення перманентного макіяжу, чекаємо Вас в салоні «Fusion» з 10:00 до 20:00. Зручна транспортна розв'язка дозволить швидко доїхати до нас з будь-якого району міста Києва. За попередньою домовленістю з майстром графік роботи може бути змінено відповідно клієнта. Телефонуйте, ми з радістю відповімо на всі питання.

  Чому ми краще за інших


  gun
  Стерильність та безпека
  Тільки одноразові матеріали і кварцування приміщень. 3-х рівнева стерилізація машинок. Працюємо за стандартами МОЗ України.
  dia
  Доступні ціни
  Висока якість за доступною ціною
  mach
  Топове обладнання
  Працюємо тільки на кращих американських і німецьких машинках і фарбах / пігментах
  ind
  Індивідуальний підхід
  Безкоштовні консультації та підбір ескізів

  наші роботи


  тату майстра


  tattoo
  Андрей Юдин
  Топ майстер студії

  вартість


  Вартість одного сеансу в незалежності від зони становить - 200 грн.
  дізнатися ціну на тату

  Відгуки наших клієнтів


  Видалення перманентного макіяжу


  Татуаж - процедура, що дозволяє надовго забути про необхідність щоденного ранкового макіяжу. Полягає вона в нанесенні в верхні шари дерми корекційних ліній. Використовується для татуажу спеціальна фарба, яка за допомогою машинки впорскується під шкіру. Таким способом «промальовувалися» лінії брів, стрілки століття, контур губ. Також може бути виконано заповнення контурів пігментом. У деяких випадках за допомогою татуажу фарбою тонального кольору коригується контур обличчя. В результаті жінка отримує мейк-ап, який не боїться вологи, не стирається, не вимагає щоденного нанесення. Саме тому татуаж по-іншому називається перманентним макіяжем. Якщо татуаж виконаний досвідченим фахівцем, то він протримається 1-2 роки. Періодично необхідно проводити корекцію перманентного макіяжу, щоб лінії зберегли чіткість. Ну а якщо робота виконана неякісно, ​​то це стає великою проблемою для жінки. Адже татуаж не змивається. Отже, в яких випадках дівчата звертаються за послугою «видалення перманентного макіяжу»?
  • Татуаж виконаний неякісно.
  • Мода на форму брів, губ змінилася.
  • Немає часу і бажання виконувати корекцію татуажу.
  (Русский) В любой из этих ситуаций Вы можете обратиться в салон «Fusion», где опытные мастера смогут Вам помочь. Мы используем лазерный метод, при котором выведение татуажа проходит практически безболезненно, без рубцов и ожогов, за 1-2 сеанса. Исключение составляют случаи, если перманентный макияж выполнялся старыми методами и тату краской, бился глубоко. В этом случае работа над удалением может занять 5-7 сеансов. Современное лазерное оборудование, используемое специалистами салона «Fusion», позволяет свести перманентный макияж с бровей, глаз, губ полностью и бесследно. Аппарат передает короткие импульсы, под действием которых пигмент под кожей разрушается. Его микрочастицы впоследствии выводятся с лимфой. Вывести татуаж лазером можно даже с нежной кожи век. Но чтобы не травмировать кожные покровы и близлежащие органы, выполнять процедуру должен мастер с опытом работы. Именно такие специалисты работают в г. Киев в салоне «Fusion».

  Протипоказання


  Видалення татуажу брів, губ, повік не проводиться при наявності у пацієнтки:
  • хронічних захворювань крові,
  • гепатит А,
  • цукрового діабету 1 типу,
  • при запальних проявах на шкірі на момент звернення,
  • при хронічних захворюваннях шкіри (псоріаз, вовчак, екзема, лишай),
  • хворим на епілепсію,
  • при вагітності,
  • якщо поставлений діагноз рак.
  Цей список протипоказань пояснюється тим, що вплив лазером може негативно позначитися на здоров'ї даної категорії відвідувачів.

  Як проходить виведення татуажу


  Лазерне виведення перманентного макіяжу може бути виконано здоровим людям з абсолютно будь-яким типом шкіри. Довжина хвилі і частота імпульсу лазера підлаштовуються майстром під кожного відвідувача. Процедура не інвазивна, тобто без проникнення. Гранули пігменту, введеного під шкіру, під дією лазера розпадаються на мікрочастинки. Згодом вони виводяться лімфою. Сама шкіра практично не травмується. І вже після першої процедури видно позитивні результати.

  реабілітаційний період


  Коли видалення татуажу брів, з очей, губ завершено, клієнтці салону має бути період відновлення. На місці впливу можуть виникнути почервоніння, легке печіння, свербіж. Щоб заспокоїти шкіру, фахівець може запропонувати використовувати холодний компрес. Далі слід дотримуватися певних правил по догляду за шкірою: Не можна:
  • чесати місце впливу, здирати утворюються скориночки,
  • відвідувати баню, сауну 10-14 днів,
  • розпарювати шкіру,
  • використовувати тонуючу косметику протягом 24 годин,
  • засмагати до повного загоєння шкіри (близько 7 днів).
  потрібно:
  • обробляти місце, де проведено видалення перманентного макіяжу, спеціальними засобами, які порекомендуємо майстер,
  • закривати місце впливу від сонячних променів кілька днів після процедури.
  При дотриманні рекомендацій спеціаліста шкіра обличчя повністю відновиться дуже швидко. Слідів від татуажу не залишиться.

  результати видалення


  На відміну від татуювання перманентний макіяж видаляється за 2-3 сеансу, так як глибина залягання барвника набагато нижче, і кількість введеного пігменту менше. Видалення татуажу брів може зажадати 2-3 процедури, якщо фарбують брови густо. Прибрати контур губ можна за 1-2 сеансу. Виняток становлять ситуації, коли перманентний макіяж виконаний старими методами, тату фарбою з глибоким заляганням пігменту. В цьому випадку для видалення татуажу може знадобитися 5-7 сеансів (як при видаленні традиційної татуювання). У кожному разі майстер визначає індивідуально тактику роботи, спираючись на правило: «Головне - не нашкодити».

  залишилися питання?


  Якщо Вас цікавить видалення татуажу в Києві, і Ви не знайшли необхідну Вам інформацію на сайті, якщо хочете уточнити ціну, зв'яжіться з нами:
  • по телефону,
  • на сайті через форму зворотного зв'язку,
  • в соціальних мережах на сторінках салону «Fusion»,
  • по Telegram або Viber.
  Будемо раді дати детальну інформацію та записати Вас на очну консультацію до майстра.  mssg icon